Senzo är en filt från Mille Notti i exklusiv mohair. Mohair ger filten vacker lyster och skön värme. Filten är ett genuint hantverk och tillverkas i Sydafrika hos en av världens främsta producenter av mohairfiltar. Producenten månar om en naturnära och etisk produktion och kvalitet rakt igenom i alla led. Filtarna har dekorativa fransar längsmed kortsidorna.
Ta del av erbjudanden och nyheter först av alla! Du får även välkomstrabatt på 200 kr vid köp över 500 kr på ditt första köp.
Vi samlar in och behandlar personuppgifter om dig när du interagerar med oss och våra webbplatser, samt när du ansöker om eller använder någon av våra produkter eller tjänster. Se vår integritetspolicy för att läsa om hur vi vårdar dina uppgifter.
Välj ditt land
Text for current country. If you want to change the text the content asset id is 'currentCountry'
Text for available country. If you want to change the text the content asset id is 'availableCountry'